Apie mane

Esu Olga Kapustina, visų šioje parduotuvėje siūlomų papuošalų dizainerė ir gamintoja. Nuo vaikystės mėgau įvairius rankdarbius ir pasižymėjau ypatingu kruopštumu. Veiklumo, fantazijos ir kantrybės man niekada netrūko! Pastebėjusi, jog labai išpopuliarėjo įvairūs rankų darbo papuošalai, ir supratusi, kad galiu pasiūlyti išskirtinių ir skoningų dirbinių, nutariau išbandyti ir savo jėgas. Taip 2017 metais atsirado iš pradžių „OK Boutique“, o vėliau supaprastinto pavadinimo „OK Butik“ su mano asmeniniais inicialais pavadinime.

Stengiuosi gaminti savito stiliaus, šiuolaikinės mados papuošalus, naudojant tik natūralius akmenis ir kokybišką metalą. Iš pradžių detalėms rinkausi sidabrą ir paauksuotą sidabrą, dabar dirbu su nerūdijančiuoju plienu ir žalvariu, kurių detalės šiuo metu kainuoja ne ką mažiau bei yra daug patvaresnės už sidabrą.

Džiaugiuosi jau turinti savo klientų būrį, kurie vertina mano gaminių kokybę. Kad patenkinti įvairių klientų poreikius dažnai gaminu kelis to paties papuošalo variantus. Todėl panašūs papuošalai gali skirtis ne tik kaina, bet ir tam tikromis savo detalėmis.

Mėgstu gaminti kaskart skirtingai – taip, kaip jaučiu būtent tuo momentu… Todėl dauguma mano kūrinių yra vienetiniai, nepasikartojantys! Kaifuoju, kai man suteikia galimybę papuošalą savo klientui pasiūlyti/parinkti pačiai, pagal jo asmenines savybes ir stilių! Todėl mielai atsakau į tokio pobūdžio užklausas bei dalyvauju mugėse ir kituose renginiuose, kai su savo klientu galiu susitikti ir pabendrauti gyvai.

Labai džiūgauju sulaukusi klientų atsiliepimų, kurie iki šiol buvo tik teigiami! Man tai yra vienas iš labiausiai dirbti motyvuojančių dalykų! Tai mane veža ir neleidžia sustoti! AČIŪ!

Rankų darbo papuošalų kūrėja