DIRBTUVĖS

Rankų darbo papuošalų gamybos dirbtuvės – tai puiki pramoga bet kokiai progai ir bet kokiai merginų ar moterų kompanijai! Labiausiai tai patiks artimų draugių, mamų ir dukrų bei seserų šiltam laiko praleidimui. Taip pat tai gali būti ir smagus teminis mergvakaris, kurio metu kartu sukursime kažką išskirtinio!

Mokymų metu kiekviena dalyvė gauna visų reikalingų instrumentų komplektą, specialų darbui skirtą kilimėlį bei visas detales papuošalui pagaminti. Mokymai prasideda nuo šiek tiek teorijos bei informacijos apie priemones ir detales: kaip teisingai pasirinkti, kuo skiriasi, kaip naudojamos. Vėliau rodomi visi gamybos žingsniai, bandome gaminti patys, tačiau pagalbos tikrai nepritrūksite! Po mokymų pagaminti papuošalai lieka jums! Mokymų metu galėsite pagaminti papuošalą ne tik sau, bet ir dovanų mamai, draugei, sesei, dukrai… Juk rankomis pagaminta dovana visuomet yra geriausia!

Dirbtuvėse naudojame tik kokybiškas medžiagas, natūralius akmenėlius ir nerūdijančio plieno detales. Jūsų laukia ne tik kūrybiškas vakaras geroje kompanijoje su šilta arbata ir kava, bet ir jauki bei prabangi studijos aplinka su senamiesčio vaizdu per langą! Dirbtuvėse gali dalyvauti iki 10 asmenų.

 

DIRBTUVIŲ PASIRINKIMAS:

    1. Natūralių akmenų apyrankė ant silikoninės gumytės

TRUKMĖ: Mokymai vyksta 1,5 val.

KAINA: Iki 5 asmenų – 120 Eur; nuo 6 asmens – po 20 Eur/asm.

 

    1. Natūralių akmenų apyrankė ant vielutės su užsegimu

TRUKMĖ: Mokymai vyksta 2 val.

KAINA: Iki 5 asmenų – 150 Eur; nuo 6 asmens – po 25 Eur/asm.

 

    1. Natūralių akmenų vėrinys ant vielutės su užsegimu

TRUKMĖ: Mokymai vyksta 2,5 val.

KAINA: Iki 5 asmenų – 180 Eur; nuo 6 asmens – po 30 Eur/asm.

 

    1. Natūralių akmenų apyrankė ant silikoninės gumytės ir ant vielutės su užsegimu

TRUKMĖ: Mokymai vyksta 3 val.

KAINA: Iki 5 asmenų – 220 Eur; nuo 6 asmens – po 35 Eur/asm.

papuosalu gaminimo dirbtuves

    Registracija