Įsigijimo sąlygos

Įsigijimo sąlygos

Elektroninėje parduotuvėje www.okbutik.com įsigytą gaminį išsiunčiame tik gavus užsakymo apmokėjimą. Užsakymai gauti darbo dienomis iki 17 val. išsiunčiami sekančią darbo dieną. Siuntos keliavimo laikas skaičiuojamas nuo siuntos išsiuntimo dienos. Siuntos Lietuvoje keliauja 2-5 darbo dienas. Visi gaminiai siunčiami registruota pirmenybine pašto siunta arba LP Express paštomatu.

Bendros nuostatos ir sąlygos

www.okbutik.com negali užtikrinti, kad gaminių atspalviai nuotraukose pilnai atitiktų gaminių spalvas realybėje – tai priklauso nuo mobiliųjų įrenginių, planšečių bei kompiuterių vaizdo nustatymų bei galimybių ir įrenginio, kuris naudojamas puslapio peržiūrai, modelio.

Keitimas ir grąžinimas

Jei įsigytas produktas nepatiko ar netiko, galite jį grąžinti arba keisti į kitą. Mes tikimės, jog to neprireiks, tačiau privalome supažindinti su taisyklėmis:

  • www.okbutik.com el. parduotuvėje pirktą prekę galite grąžinti arba keisti į kitą per 14 kalendorinių dienų nuo prekės įsigijimo.
  • Parašykite mums el. laišką adresu info@okbutik.com ir informuokite apie ketinimą grąžinti ar pakeisti prekę kitomis prekėmis.
  • Prekes siųskite adresu: J. Janonio g. 27-2, Vilnius 25125.
  • Grąžinama prekė turi būti nenaudota, originalioje ir nepažeistoje pakuotėje.
  • Netinkamos kokybės prekės grąžinamos pagal Civiliniame kodekse 6.338 straipsnyje numatytas sąlygas ir terminus. Kreipimosi dėl galimai netinkamos kokybės prekės atveju svarbu išsaugoti ir turėti prekės pirkimą patvirtinantį dokumentą arba jo kopiją.
  • Grąžinamos prekės siuntimą apmoka ir pasirūpina siuntimu pats pirkėjas.
  • Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 5 darbo dienas pervesti pinigus į jūsų sąskaitą arba pakeisti prekę kita.