Ametisto ilgas vėrinys su agato kryžiumi

38,0045,00

Briaunoto ametisto ir hematito akmenų kaklo papuošalas su nerūdijančio plieno detalėmis ir tamsiai violetinės spalvos agato kryžiumi.
Akmenėlių diametras: 3 mm.
Vėrinio ilgis: 55 cm +4 cm reguliuojasi su grandinėle. GALIMA PASIRINKTI ir kitą vėrinio ilgį.
Kryžiaus dydis: 2×1,5 cm.
APIE AMETISTĄ:
Daugelis senovės tautų ametistą laikė ypatingu akmeniu, saugančiu nuo burtų, blogų minčių, košmarų ir alkoholizmo. Graikai tikėjo, kad geriant iš ametisto taurės, negalima pasigerti ir nuodai neveikia. Šiame laikotarpyje jis ypač reikalingas, kad apsaugotų nuo sąmonės vystymąsi stabdančių ir griaunančių programų, įdiegiamų per aukšto dažnio bangas bei naująsias praktikas ezoterikoje (tiksliau – egzoterikoje), kaip ir daugelyje perkrauto gyvenimo sferų. Todėl ametistą vertėtų vadinti šio ir kito dešimtmečio amuletu. Ametistas skatina sielos budimą ir Dvasios išsiskleidimą. Suteikia vidinės laisvės, skatina intuiciją, padeda suprasti priešybių vienybę ir gyvenimą joje, suteikia vidinės ramybės ir taikos. Mineralas padeda supratimą versti suvokimu, išgryninti vidinį negatyvmą per jo giluminių priežasčių suvokimą. Skatina platesnę sampratą apie Kūrėją, Tikėjimą, Teisinugumą. Apvalo ryšio su Kūrėju tiesioginį kanalą nuo sielai netinkančių svetimų mentalinių programų. Ramina dvasinę puikybę, mentalinį fanatizmą.
Išvalyti pasirinkimą
Aprašymas

Visi papuošalai yra pakuojami į firminę dėžutę su logotipu ir prabangiu šilkiniu popieriumi viduje.
Siunčiant papuošalai yra saugiai pakuojami į specialų voką su apsauga.
Dėl to, kad papuošalas yra gaminamas rankomis ir natūralūs akmenys nebūna vienodi, papuošalas gali minimaliai skirtis spalva ir kai kuriomis smulkiomis detalėmis.