Hematito žvaigždučių apyrankė ant virvutės

15,00

UNISEX reguliuojamo dydžio apyrankė su hematito akmens žvaigždutėmis. Dvi mažesnės žvaigždutės yra sidabrinės spalvos hematito, didesnė per vidurį yra auksinės spalvos hematito.

Virvutė yra labai tvirta, pagaminta iš nailono. Apyrankės galiukai užsitraukia pagal riešo dydį tiek, kiek norisi.

BŪTINA nurodyti apyrankės dydį, kuris priklauso nuo žmogaus sudėjimo ir nuo plaštakos dydžio, kadangi apyrankė užsideda per visą plaštaką. XS – vaikiško arba labai liekno sudėjimo,  XL – stambaus vyr. kaulo sudėjimo.

APIE ŽVAIGŽDĖS SIMBOLĮ

Žvaigždė – vienas seniausių žmonijos simbolių. Nuo seno ji simbolizuoja amžinybę, aukštus polėkius, amžinus ir nekintančiu idealus. Nuo XVIII a. pabaigos pasidarė kelrodystės, laimės simboliu (posakis “gimęs po laiminga žvaigžde”).

Kalėdų žvaigždė pranešė apie Kristaus gimimą ir nurodė išminčiams kelią; ji primena apie Dovydo žvaigždę. Apie Kalėdų žvaigždę sukurta nemažai giesmių. Kalėdų atvirukuose žvaigždė imta vaizduoti apie XIX a. vid. žvaigždėmis puošiamos eglių viršūnės.

Išvalyti pasirinkimą
Aprašymas

Visi papuošalai yra pakuojami į firminę dėžutę su logotipu ir prabangiu šilkiniu popieriumi viduje.
Siunčiant papuošalai yra saugiai pakuojami į specialų voką su apsauga.
Dėl to, kad papuošalas yra gaminamas rankomis ir natūralūs akmenys nebūna vienodi, papuošalas gali minimaliai skirtis spalva ir kai kuriomis smulkiomis detalėmis.

 

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Hematito žvaigždučių apyrankė ant virvutės”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.